Administrativní budova – Praha 6

Fasáda v minimalistickém vzhledu

Celková rekonstrukce objektu byla dokončena v roce 2022. Dominantou stavby se stala čelní prosklená fasáda s potiskem jemných vzorů (liniemi bílé barvy), na které navazují motivy skleněných příček v interiéru. Výsledkem je harmonický celek: moderní prostory plné světla. Kdo by si této budovy dříve všiml.

Přirozeně splývá s prostředím
Prozářené vnitřní prostory

Minimalisticky řešená fasáda IMAGE GLASS dodává budově moderní vzhled v dobové zástavbě. Odráží okolní zeleň, i díky tomu přirozeně splývá s prostředím.
Je hlavním zdrojem světla pro prozářené vnitřní prostory retailu a kanceláří.

Protihluková bariéra
Funkční bariéra pro letící ptáky

Skleněné provětrávaná fasáda působí jako protihluková bariéra, dobře tlumí ruch frekventované ulice. Umožňuje obyvatelům přirozeně odvětrávat interiér.
Zakrývá nedostatky nesystémových stavebních zásahů minulosti. Tvoří viditelnou a funkční bariéru pro letící ptáky.

Bezúdržbová s garantovanou životností

Má příznivý vliv na energetickou náročnost provozu, pomáhá regulovat vlhkost a teplotní rozdíly.

Designově navazující vnitřní prostory
Vnitřní dělící příčky s jemným potiskem

Vnitřní prostory budovy jsou promyšleně členěny skleněnými prvky s keramickým potiskem. Dominantou jsou vnitřní dělící příčky s jemným potiskem bílé barvy s geometrickými vzory. Proto máte stále pocit, že se pohybujete v otevřeném prostoru.

Kombinací různých dekorů umocňuje estetický dojem

Pro celkový estetický dojem jsou podstatné instalace prosklených dveří a použití několika odlišných typů rámových konstrukcí dělících příček v kombinací různých dekorů: hliník, antracit, dřevodekor.