Domek Akorat

Fenomén, který dobývá svět – Malé velké domky

Útulné a účelné domky „velké akorát“ pro různé životní situace jsou určeny lidem, kteří preferují aktivní životní styl, váží si své nezávislosti a chtějí bydlet „ve svém“. Domek AKORÁT je alternativou konvenčnímu myšlení, běžnému přístupu k bydlení a hypotékám.

 

MÉNĚ MŮŽE BÝT VÍCE

I nejmenší stavby působí elegantním a vzdušným dojmem díky otevřenému prostoru s velkou světlou výškou přes 4,5 m a světlému dekoru interiéru.

Domek AKORÁT je standardně vybaven elektrickým podlahovým vytápěním, klimatizací, veškerými rozvody (včetně pokrytí vysokorychlostního internetu), osvětlením, sprchovým koutem, kuchyňskou linkou se všemi spotřebiči, úložnými prostorami, nábytkem, také velkou postelí a malým pracovním koutem.

 

Skutečné dřevostavby

Domky jsou postaveny z CLT panelů (masivního vrstveného dřeva) s dřevovláknitou tepelnou izolací. Jsou to skutečné dřevostavby recyklovatelné více než z 95%. Od ostatních je odlišuje především unikátní skleněná fasáda s potiskem keramickou barvou. Díky potisku, se stává každý domek jedinečným a může přitom splnit téměř jakoukoliv představu o tom, jak má vypadat.