Close

Search

Celoskleněné stěny nejsou jen designovým prvkem interiéru, ale zvláště ve velkých prostorech může vzniknout požadavek na částečné oddělení zón.

Důmyslně navržená skleněná stěna umožní rozdělení velkého prostoru na několik menších, zajišťujících soukromí pro skupiny či jednotlivce. V naší nabídce naleznete několik typizovaných řešení, ze kterého si jistě vybere i ten nejnáročnější zákazník.

Unikátní keramický tisk IMAGE GLASS

Přelomová technologie digitálního tisku keramickými barvami překonává konvenční sítotisk a otevírá tak zcela nové možnosti potisku skla. Technologie IMAGEGLASS je výzvou pro designery, architekty, technology a všechny kreativce. Charakteristické jsou ostré linie v detailech, široká škála odstínů, jemné barevné přechod a fotorealistická kvalita.

Pro výrobu dělících stěn nejčastěji používáme kalené sklo tloušťky 10 mm v kombinaci s nerezovými nebo hliníkovými doplňky. Možnosti potisku jsou téměř neomezené (fotoreprodukce, vektorová grafika). Skleněné příčky dodáváme také jako shrnovací stěny.

VÍCE O IMAGE GLASS

Pevné příčky

Využíváním širokého sortimentu hliníkových lišt dosahujeme moderního a designového vzhledu, který nám umožňuje téměř neomezeně členit prostory pomocí skleněných konstrukcí.

ZOBRAZIT PEVNÉ PŘÍČKY

Příčka s dveřmi

V naší nabídce najdete plastové či hliníkové profily různých tvarů a tlouštěk, včetně možnosti integrování dveří do těchto konstrukcí, které umožňují neomezené členění prostor.

ZOBRAZIT PŘÍČKY Z DVEŘMI

Posuvné příčky

Posuvné příčky nabízejí hranatý subtilní systém s vynikající nosností a tlumeným dojezdem díky technologii “SoftStop”.

S výškou kolejnice pouhých 51 mm se jedná o vysoce variabilní systém, který dokáže přizpůsobit prostor vašim potřebám. S posuvnými příčkami je možné získat praktické a elegantní řešení pro oddělení prostorů.

ZOBRAZIT POSUVNÉ PŘÍČKY

Skládací příčky

Skládací příčky s harmonikovým systémem SLF200, s maximálním zatížením 200 kg, nabízejí jednoduché a variabilní řešení pro menší interiéry. Skleněné panely mají omezené rozměry, s výškou do 3000 mm a šířkou do 700 mm, při tloušťce skla 10 nebo 12 mm. Horní kolejnice zajišťuje plynulý pohyb vozíků a bodové závěsy spojují a pevně drží jednotlivá skla. Naše skládací příčky jsou praktickým a funkčním řešením pro vaše prostory.

ZOBRAZIT SKLÁDACÍ PŘÍČKY

Posuvně parkovací příčky

Variabilní posuvně parkovací systémy SLF300 jsou snadno použitelné v různých interiérech.

Systém SLF300 umožňuje použití kalených skleněných panelů o výšce až 4000 mm a šířce 1100 mm, s tloušťkou skla do 12 mm. Horní kolejnice zajistí přesné vedení pojezdů, které jsou vybaveny čtyřmi pojezdovými a čtyřmi stabilizačními kolečky. Díky optimálnímu rozložení hmotnosti se minimalizuje tření při posunu panelů a zajišťuje nejvyšší uživatelský komfort.

ZOBRAZIT POSUVNĚ PARKOVACÍ PŘÍČKY
Back to Top
Product has been added to your cart