Close

Search

Funkční šatny jsou pro nás prioritou, proto také vždy navrhujeme vhodné typy skříní pro daného klienta, pro dané zařízení a pro danou šatnu – variant je nespočet. Odlišují se materiálem, tvarem, použitým zámkem či barevným designem.

Zaměřujeme se na českou výrobu zázemí pro širokou škálu klientů s důrazem na vysokou kvalitu. Specializujeme se na variabilní použití materiálů, nabízíme odborné poradenství pro naše zákazníky, a abychom splnili individuální potřeby zákazníků, nabízíme možnost úprav na míru. Naším cílem je poskytnout funkční, ale i luxusní výrobky v ucelených produktových řadách pro daný segment.

Své produkty nabízíme v různých typech stylů, od moderních a minimalistických designů až po luxusní a elegantní provedení. Zajišťujeme, že naše skříňky jsou nejenom esteticky příjemné, ale také praktické a funkční, s důrazem na detaily a úložný prostor, který odpovídá typu použití a ergonomii.

Kolekce HPL

Vyrábíme moderní šatní skříně, které splňují designové a bezpečnostní nároky pro frekventované prostory veřejných budov. Díky vysokotlakému laminátu jsou vhodné do vlhkých a mokrých prostor, jako jsou aquaparky, bazény, lázně a sauny.

Pro výrobu šatních skříněk používáme nejkvalitnější materiály HPL (vysokotlaký laminát s povrchovou úpravou melamin) v kombinaci se speciálními hliníkovými profily. Naše šatní skříňky se mohou pochlubit širokou škálou barev a designů, které vás příjemně překvapí. Hliníkové profily, které slouží jako hlavní pevnostní a bezpečnostní prvek, jsou výsledkem našeho vlastního vývoje v našem konstrukčním oddělení. Povrchová úprava profilů přírodní elox zachovává technický a designově čistý vzhled.

ZOBRAZIT HPL SKŘÍŇKY

Kolekce LTD

Oblíbené šatní skříňky pro fitness centra, posilovny a tělocvičny. Tento typ úložných skříní je určený do suchých prostor, jako jsou zaměstnanecké šatny nebo klubová zařízení, své uplatnění najdou také ve školách. Možností použití je mnoho a lze je přizpůsobit požadavků zákazníka.

U skříněk typu LTD je použit lamino materiál (laminotřísková deska s povrchem melamin), s odolnými ABS plastovými hranami a celokovovými panty
NK závěsy s miskou zapuštěnou do rubové strany dvířek. Skříňky je možno dovybavit odvětrávací mřížkou nebo speciální stříškou, která zabraňuje usazování prachu a jiných nečistot, čímž pomáhá udržovat čistotu a snižuje náklady na údržbu, čistící prostředky a čas.

ZOBRAZIT LTD SKŘÍŇKY

Skleněná kolekce

Luxusní šatny
Moderní šatní skříně splňují ty nejvyšší designové a bezpečnostní nároky s důrazem na individuální řešení prostor. Nadčasovost skla spojená s grafickým ztvárněním nadchne nejednoho návštěvníka.

Skleněné šatní skříňky s keramickým potiskem na míru.
Prostor dostávají architekti a designéři díky technologii keramického tisku na sklo.
Tato technologie v sobě nese prvky designu a bezpečnosti. Více na FRAJT – IMAGE GLASS.

Pro výrobu skleněných šatních skříněk používáme bezpečnostní kalené sklo s keramickým potiskem v kombinaci s vysokotlakým laminátem (HPL) a hliníkovými profily, které tvoří hlavní pevnostní a bezpečnostní prvek a jsou výsledkem vlastního vývoje v konstrukčním oddělení.
Díky této kombinaci jsou vhodné i do vlhkých a mokrých prostor, jako jsou wellness, lázně, sauny a bazény nebo fitness.

ZOBRAZIT SKŘÍŇKY ZE SKLA

DALŠÍ TYPY SKŘÍNĚK

TIP | Zámky na skříňky lze napojit na informační systém EPOS
Back to Top
Product has been added to your cart