Jsme Frajt, společnost, která se po sametové revoluci stala součástí proměny stavebnictví a interiérového a exteriérového designu v České republice. S původním zaměřením na stavebnictví a výrobu dýhovaného nábytku jsme postupně rozšířili naši činnost o specializovanou výrobu s novými materiály, jako je vysokotlaký laminát HPL a hliník. Díky odolnosti a vlastnostem těchto materiálů jsme se zaměřili na výrobu prvků pro hygienická zařízení a šatny. S naším dlouholetým know-how a precizním řemeslným přístupem jsme se stali specializovaným dodavatelem sportovních interiérů, interiérů wellness center a bazénů, který neustále hledá inovativní řešení.

ZKUŠENOSTI

Jsme Frajt, česká rodinná firma s více než 30letou tradicí, která uplatňuje své dlouholeté zkušenosti ve vývoji nových produktů a v projektovém poradenství.

INOVACE

Propojujeme inovativní technologie, moderní „smart“ řešení a tradiční prvky interiéru. Velký důraz klademe na stoprocentní propojení funkčnosti a moderního designu.

ZÁRUKA KVALITY

Perfektní provedení, spolehlivost a péče o klienta jsou pro nás ty nejdůležitější hodnoty. Za kvalitu našich výrobků a instalací ručíme.

PODPORA

Zákazníkům poskytujeme kompletní servis včetně individuálních návrhů, projektů na klíč, vlastního designu, odborných konzultací a individuálního přístupu k projektu. Od projektu až po finální montáž.

SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKŮ

Tisíce malých i velkých spokojených zákazníků jsou pro nás největší odměnou za naše každodenní úsilí.

PROFESIONALITA

Jsme tým zkušených profesionálů, kteří odvádí svou práci poctivě, spolehlivě a včas. Můžete se na nás spolehnout.

SERVIS

Zajišťujeme kompletní servis od návrhu projektu a zpracování projektové dokumentace až po vlastní realizaci.

PŮSOBNOST

Své výrobky a služby realizujeme po celé České republice a můžeme se pochlubit i zajímavými projekty realizovanými v zahraničí. Naše obchodní zástupce najdete také v Litvě, na Slovensku a v Maďarsku.

Divize interiér

Zázemí pro sport a volný čas

Jsme partnerem při vytváření kvalitního zázemí pro sport a volný čas a věříme, že příjemné a funkční prostředí šaten, sociálního zázemí a interiéru jsou klíčem k přilákání nových nadšenců ke sportu. Proto neustále hledáme inovativní řešení a navrhujeme interiérová vybavení, která napomáhají vytvářet prostředí, ve kterém se sportuje a odpočívá s radostí.

Zázemí moderních office prostor

Společným úsilím divizí “Stolárna” a IMAGEGLASS  vznikají moderní nadčasové prostory kanceláří. Skleněné stěny s individuálním potiskem, moderní technologie “smart” pro řízení budov a kreativní přístup k interiérovým prvkům jsou zárukou pro originální a příjemné prostředí pro zaměstnance.

Zázemí hygienických zařízení

Klademe důraz na čistotu, kvalitu a vysokou hygienickou odolnost sanitárních zařízení budov. Snadná údržba, aseptické materiály a minimalizace vzniků plísní a bakterií jsou hlavními aspekty, které máme při návrhu interiérů a produktů na paměti. Kvalita je pro nás zásadním faktorem při výrobě a naším cílem je zajistit spolehlivost a splnění vysokých standardů produktů.

Moderní technologie

Naše moderní a stylové prvky dodávají do sportovního zázemí nejen funkčnost, ale také estetiku. Díky široké škále barev a dekorů můžeme navrhovat interiéry podle představ zákazníků a oceněná technologie digitálního tisku posouvá hranice designu v šatnách i celých sportovních areálech.

Divize exteriér

Provětrávané fasády z HPL

Realizujeme fasády z extrémně odolného HPL laminátu splňující nejen mimořádné požadavky na zatížení a trvanlivost, ale i s přídavnou vysoce účinnou ochrannou vrstvou proti povětrnostním vlivům. Vyrábí se v laminátových lisech pod velkým tlakem za vysoké teploty, což zaručuje pevnost a odolnost. Díky své dostupnosti v široké škále barev a dekorů nabízíme zákazníkům tvůrčí možnosti při tvorbě designu.

Provětrávané fasády ze skla

Vyrábíme fasády i ze skla – oblíbeného a generacemi využívaného přírodního materiálu. Sklo splňuje nejen náročné podmínky na energetickou bilanci a dodává fasádě výborné tepelně-izolační a protisluneční vlastnosti, ale také díky technologii ImageGlass nabízí architektům a projektantům téměř volnou ruku při tvorbě designu a možnost mít pod kontrolou estetické vyznění budovy.

Exteriérové prvky

Specializujeme se také na výrobu a montáž moderních exteriérových prvků, jako jsou stříšky a zábradlí. Skleněné stříšky poskytují nejen ochranu před nepříznivými počasím, ale jsou také esteticky příjemným a inovativním prvkem, který umožňuje propustnost světla. Skleněná schodišťová a balkónová zábradlí zajišťují také bezpečnost a zároveň přispívají k modernímu a stylovému designu prostoru.

Zahradní stavby

Vyrábíme zahradní stavby do velikosti 25 m2 ve tvaru obdélníku, které jsou vyrobené z kvalitního dřeva v kombinaci s HPL a sklem. Variabilita provedení a užití stavby je skutečně velká. Zahradní stavba může být kombinací skladovacího prostoru pro sportovní či zahradní nářadí a příjemného krytého posezení nebo může být příjemnou venkovní saunou s odpočinkovým zázemím. Může být ale také například malou tělocvičnou sdílenou na obecním hřišti.

Divize Imageglass

Design téměř bez limitů

Technologie IMAGEGLASS je výzvou pro designery, architekty, technology a všechny kreativní lidi, jelikož představivost je téměř jediným limitem využití potištěného skla. Charakteristické jsou ostré linie v detailech, široká škála odstínů, jemné barevné přechody a fotorealistická kvalita.

Unikátní technologie

Technologie digitálního tisku keramickými barvami přináší revoluci v oblasti potisku skla, překonává tradiční metody jako sítotisk a otevírá zcela nové možnosti využití. Tisk keramickou barvou na sklo odolává UV záření, povětrnostním vlivům a mechanickému poškození, což zajišťuje dlouhou životnost potisku jak v interiéru, tak v exteriéru.

Výroba

Výrobní linka IMAGE GLASS je vybavena automatickou myčkou, sklokeramickou tiskárnou a kalící a laminovací pecí. Tento uzavřený výrobní proces spolu s opracováním skla a dokončovacími operacemi zaručuje precizní a kvalitní výsledek. Díky této technologii je možné dosáhnout unikátních a detailních potisků na skle, které jsou odolné a esteticky působivé.

Využití

Spektrum využití technologie je opravdu široké, a to jak v interiérech, tak v exteriérech. Tyto inovativní technologie umožňují výrobu a design nepřeberného množství produktů na míru, jako jsou skleněné kabiny, dělící stěny, obklady, fasády, dveře, nábytek, výtvarné práce, schodišťová a balkónová zábradlí, zastřešení, foto obrazy, informační tabule, prvky do zahradní architektury a další. Využití těchto technologií se rozprostírá napříč různými oblastmi, včetně bytů, kancelářských prostor, wellness center, fitness center, solárií, lázní, hotelů, restaurací a dalších budov.

Certifikace

Jsme hrdí na to, že naše materiály jsou certifikovány podle nejvyšších standardů a při jejich výrobě jsme dodržovali přísné environmentální a sociální zásady. Své závazky v oblasti minimalizace odpadu plníme díky pečlivému nakládání s materiály a efektivnímu využívání zdrojů, přičemž stále dodáváme vysoce kvalitní výrobky.

Průmysl 4.0 ve společnosti Frajt s.r.o.

Společnost Frajt s.r.o. zahájila fyzickou realizaci projektu CZ.01.2.06/0.0/0.0/20_322/0024512 „Průmysl 4.0 ve společnosti Frajt s.r.o.“.

Cílem projektu je uskutečnit důležitou fázi digitální transformaci z hlediska výrobního i procesního a integrování všech částí výrobního procesu do jednoho inteligentního systému, případně do samovolně fungujících autonomních subsystémů. Na operaci je poskytována finanční podpora EU.

Back to Top
Product has been added to your cart