Close

Search

Umyvadlové desky

Umyvadlové desky z vysokotlakého laminátu jsou ideálním řešením pro veřejná sociální zařízení, kde je klíčový důraz kladen na snadnou údržbu a odolnost vůči vodě.

Tyto umyvadlové desky jsou speciálně navrženy pro vložená umyvadla, která se snadno integrují do jejich povrchu. Hlavním materiálem použitým při výrobě je vysokotlaký laminát (HPL) o tloušťce 10 mm, který je k dispozici v různých barevných odstínech dle škály HPL desek.

Pro pevnou a spolehlivou konstrukci slouží ocelové konzoly s povrchovou úpravou komaxit. Umyvadlové desky jsou kotveny buď do sádrokartonové příčky, která musí být vyztužena příčným profilem ve výšce kotvení desky (90 cm), nebo jsou připevněny přímo na stěnu pomocí speciálních skrytých hliníkových konzol. Maximální délka pultové desky bez nadstavování činí 4100 mm, což poskytuje dostatek prostoru pro různé aplikace.

Umyvadlové desky z vysokotlakého laminátu splňují nároky na hygienu, trvanlivost a estetiku, a proto jsou ideální volbou pro veřejná sociální zařízení, která vyžadují spolehlivá a funkční řešení.

Back to Top
Product has been added to your cart