Close

Search

Pisoárové zástěny z HPL

Standardním řešením dělících příček mezi pisoáry do prostor sociálního zázemí s aseptickými a voděodolnými vlastnostmi jsou HPL zástěny.

V moderním způsobu řešení veřejných toalet jsou nedílnou součástí pisoárové dělící příčky. Při návrhu těchto oddělovacích stěn je velký důraz kladen na funkčnost a především na design, který musí korespondovat s řešením interiéru sociálního zázemí. Pisoárové příčky zvyšují komfort a soukromí.

Pro výrobu pisoárových zástěn a příček používáme HPL (vysokotlaký laminát s povrchovou úpravou melamin), jedná se o to velmi tvrdý a odolný materiál i ve vlhkém prostředí s aseptickými vlastnostmi. V kombinaci s nerezovým příslušenstvím, jsou ideálním řešením sanitárních prostor.

ZOBRAZIT ZÁSTĚNY Z HPL

Zástěny ze skla

Díky moderním technologiím keramického digitálního tisku na ploché sklo vzniká materiál s individuálními možnostmi vlastního potisku a hygienickými požadavky.

Tvoříme designové skleněné pisoárové příčky a zástěny s keramickým potiskem na míru, který vytvářejí architekti a designéři díky nové technologii keramického tisku na sklo. Tato technologie v sobě nese prvky designu a bezpečnosti.

Naše skleněné pisoárové zástěny a příčky jsou vyráběny z potisknutého a kaleného (bezpečnostního) skla, které je extrémně tvrdé, odolné a vhodné pro použití ve vlhkém prostředí s aseptickými vlastnostmi. V kombinaci s elegantním nerezovým nebo hliníkovým příslušenstvím představují ideální řešení pro sanitární prostory moderních budov.
ZOBRAZIT ZÁSTĚNY ZE SKLA
Back to Top
Product has been added to your cart