Close

Search

Zámkové systémy provází veřejné i výrobní budovy. Pomáhají se správou a bezpečností prostor. Vhodná volba zámkového systému dokáže i ze šaten udělat součást celkového konceptu řízení budov.

Moderní elektronické zámky pro skříňky poskytnou smart řešení zaměstnaneckých šaten, šaten sportovních komplexů, školních a univerzitních odkládacích boxů. Díky moderním elektronickým zámkům se šatny a odkládací boxy stávají nejen bezpečnými a funkčními, ale také přinášejí vysokou úroveň pohodlí a uživatelského komfortu.

Elektronické zámky

Moderní elektronické zámky na čipová média umožňují inteligentní řízení šaten s hierarchicky řízenými přístupy zajišťují maximální bezpečnost.

Elektronické zámky poskytují vysokou úroveň pohodlí a bezpečnosti. Zaměstnanci, sportovci a studenti mohou snadno a bezpečně přistupovat ke svým osobním prostorům pomocí moderních technologií, jako jsou karty či kódy. Tato smart řešení umožňují efektivní správu přístupových práv a monitorování používání skříněk.

ZOBRAZIT ELEKTRONICKÉ ZÁMKY

Mincovní zámky

Mincovní systém zamykání s využitím zámků na zálohovou minci představuje inovaci v oblasti šatnového hospodářství, která přináší snížení ztrát a odcizení klíčů. Tento jednoduchý a bezobslužný systém eliminuje potřebu vydávání klíčů proti záloze a řeší také účetní problémy spojené s vydáváním a vracením záloh.

Díky zámku na zálohovou minci se šatnové prostředí stává mnohem pohodlnějším. Příchozí si může vybrat libovolnou volnou skříňku bez nutnosti získávat klíč od správce, stačí jednoduše vložit záložní minci do zámku a skříňka je uzamčena. Po skončení používání se mince vrátí a skříňka je opět k dispozici pro dalšího uživatele.

Tento mincovní systém zamykání přináší šatnám a odkládacím prostorům vyšší pohodlí a efektivitu. Uživatelé nemusí řešit vydávání a vrácení klíčů, což usnadňuje a zrychluje jejich práci. Zároveň se eliminuje riziko ztrát klíčů a nedovoleného přístupu, což zajišťuje bezpečnost a spokojenost uživatelů.

ZOBRAZIT MINCOVNÍ ZÁMKY

Klasické zámky

Cylindrické zámky představují jednoduché a ekonomické řešení pro uzamykání šatních skříní. Tyto zámky fixují dveře ve střední části, zajišťující tak bezpečné uzavření. Standardní výbavou zámků jsou dva uživatelské kovové klíče, které umožňují přístup pouze oprávněným osobám.

Kromě toho je možné zámky doplnit o “generální” master klíče a pásky na ruku, čímž se zvyšuje jejich flexibilita. Systém generálního klíče umožňuje přístup správcům ke všem šatním skříním, zatímco pásky na ruku slouží jako alternativní způsob ověření uživatelů.

Cylindrické zámky mají celkovou délku 34 mm a maximální průměr 24 mm. Nabízejí také různé typy provedení jazýčků, které umožňují přizpůsobit zámky konkrétním potřebám. Jazýček má šířku 15,5 mm a délku a tloušťku 3 mm.

ZOBRAZIT KLASICKÉ ZÁMKY
Back to Top
Product has been added to your cart