Close

Search

Kabiny a příčky Frajt pokrývají širokou škálu potřeb téměř všech uživatelů. Vyrábíme je v různých variantách použití, nejčastěji jako pohledové „dělící“, sanitární wc a sprchové, převlékací nebo skladové.

Exklusivní designové kabiny a příčky zhotovujeme z potištěného skla. Pro frekventované, zatěžované nebo „mokré provozy“ používáme odolný HPL (High Pressure Laminates). Pro běžný provoz v suchém prostředí jsou určeny LTD materiály s dřevotřískovým jádrem. Při správné volbě materiálu lze výrobky ze skla a HPL instalovat jak v interiéru – tak v exteriéru. Montáž probíhá suchou cestou. Při kvalitní přípravě na dílnách je samotná realizace velmi přesná a rychlá.

Systémové prvky Frajt umožňují splnit téměř libovolné požadavky zákazníka: včetně individuálních úprav. Zákazníci, architekti a designéři oceňují kvalitu, funkčnost a estetický vzhled výrobků Frajt. Díky sladěným dekorům je snadné různé materiály spolu vzájemně kombinovat.

Bez ohledu na to, zda preferujete moderní, minimalistický styl nebo živé a kreativní vzory, naše designová řada vám nabízí širokou škálu možností.

WC kabiny

Představují ideální a elegantní řešení pro toalety ve veřejných budovách, kde je kladen vysoký důraz na funkčnost a hygienu. Jsou vyráběny v různých provedeních: od těch luxusních až po užitkové.

Kabiny Frajt se přizpůsobí téměř každému požadavku co do rozměru, dekoru a vybavení. Standardně jsou stavěny na podpěrných nohách, při posouzení provozních dopadů však mohou být instalovány i v plné výšce od podlahy ke stropu nebo jako zavěšené – s pohledově skrytou konstrukcí (zdánlivě levitující).

ZOBRAZIT WC KABINY

Převlékací kabiny

Převlékací kabiny zajištují soukromí při převlékání ve veřejných prostorách. Podle dispozičního řešení a způsobu užívání dodáváme kabiny jako přisazené ke stěně nebo umístěné do prostoru (se samonosnou konstrukcí) ve variantách průchozích či neprůchozích.

Průchozí kabiny jsou obvykle osazeny centrálním zamykáním obou dveří zároveň. Často slouží k oddělení tzv. čisté a špinavé zóny, zajišťují hygienickou separaci provozu.

Převlékací kabiny Frajt jsou běžně vybaveny doplňkovými prvky, jakými jsou lavičky, věšákové háčky, zrcadla a další vybavení.

ZOBRAZIT PŘEVLÉKACÍ KABINY

Sprchové kabiny

Sprchové kabiny a příčky ocení uživatelé pro jejich aseptické, hygienické vlastnosti a snadnou údržbu. Efektivně rozdělí prostor, poskytnou větší soukromí, přitom nekladou zvětšený nárok na prostor sprch. Jsou vyrobeny z kvalitního materiálu HPL (vysokotlaký laminát s povrchovou úpravou melamin) nebo z kaleného skla s potiskem.

Systémové prvky a veškeré doplňkové konstrukce jsou zhotoveny z nerezové oceli nebo hliníku s povrchovou úpravou elox.

Sprchy mohou být koncipovány jako kabiny s dveřmi a prostorem pro odložení věcí nebo jako samostatné dělící příčky.

ZOBRAZIT SPRCHOVÉ KABINY

Materiály

HPL

Vysokotlaký laminát s povrchovou úpravou melamin je vysoce odolný vůči mechanickému namáhání a působení vlhkosti. Jádro tvoří směs speciálního dřevitého papíru a pryskyřic, které jsou zalisovány při vysokých teplotách a za vysokého tlaku. Materiál má aseptické vlastnosti, které přispívají k udržování hygienického prostředí. Snadno se čistí a desinfikuje. Ve spojení s nerezovým nebo nylonovým příslušenstvím představuje ideální řešení pro provozní zázemí a sanitární prostory. Náklady na údržbu jsou minimální.

ZOBRAZIT KABINY Z HPL

LTD

Laminovaná dřevotřísková deska je potažena dekoračním papírem impregnovaným melaminovou pryskyřicí. K dispozici je široká paleta dekorů (barev, přírodních dekorů) v několika provedeních povrchových úprav. Je určena pro aplikace v interiéru do suchých provozů bez kontaktu s vlhkostí. Typické použití je v nábytkové výrobě, instalace čelních pohledových ploch, obkladů.

ZOBRAZIT KABINY Z LTD

SKLO

Skleněné sanitární příčky pro prostor toalet jsou vyjádřením moderního architektonického trendu 21. století, který klade důraz na kvalitu a estetiku. Díky pokročilým technologiím keramického digitálního tisku na ploché sklo vzniká materiál s individuálními možnostmi vlastního potisku a splňuje nejvyšší hygienické standardy.

Díky technologii keramického tisku na sklo nabízíme skleněné WC kabiny s keramickým potiskem na míru. Tato inovativní technologie poskytuje neomezené možnosti při vytváření prostorů a spojuje prvky designu s vysokou úrovní bezpečnosti, což je zásadní pro funkčnost a estetiku těchto prostorů.

Skleněné WC kabiny a sanitární příčky jsou vyrobeny z potisknutého a kaleného (bezpečnostního) skla, které je nejen velmi tvrdé a odolné, ale také odolává vlhkému prostředí a má aseptické vlastnosti. Ve spojení s nerezovým nebo hliníkovým příslušenstvím představují ideální řešení pro sanitární prostory moderních budov.

ZOBRAZIT KABINY ZE SKLA
Back to Top
Product has been added to your cart