Krytý bazén Znojmo - Louka

Realizace
Dodávka interiéru

Rok realizace
2023

Produkty
Frajt program pro bazény

Klient
Metrostav DIZ a.s.

Architekt/projektant
Architektonická kancelář Burian-Křivinka s.r.o.

Stavba Bazénu Louka za více jak čtvrt miliardy korun byla zahájena 15. července 2021. Na jeho financování byla použita kombinace vlastních zdrojů města, bankovního úvěru a dotací. Celkové náklady se vyšplhaly na bezmála 293 milionů korun bez DPH.

Nový krytý bazén svým návštěvníkům přinese kromě komfortu a celé škály služeb i novinky, na které zatím ve  Znojmě ve starých lázních ani na Městské plovárně nebyli zvyklí. Tou největší budou čipové náramky sloužící k průchodům přes turnikety, jako klíče od šatních skříněk nebo jako peněženka za nápoje ve wellness. Systém, který funguje v řadě podobných zařízení v jiných městech, je jednoduchý a pro své uživatele velice pohodlný.

Nová budova zastřešuje plavecký, dětský a relaxační bazén a moderní wellness svět. Navazuje na oblíbený areál koupaliště Louka v unikátní lokalitě v blízkosti Louckého kláštera.

Interiérové prvky frajt z řady PRO Bazény - šatní skříňky levitují nad zemí - jsou zavěšeny na monolitické betonové stěny a opatřeny elektronickými zámky , převlékací kabiny, WC kabiny.

Video

Galerie